Аудіотрубка UNIVERSAL Standard

В наявності
0
Код товару: 1205
Артикул: 1205

Доступні варіанти

299.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Загальний опис Аудіотрубка UNIVERSAL Standard умовно складається із двох частин: апаратної частини та переговорної трубки, які з’єднані між собою чотирьох жильним спіральним кабелем. Переговорна трубка має вбудований... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Standard Виробник UNIVERSAL Матеріал ABS пластик Функції 2 режими гучності дзвінка
Всі характеристики

Загальний опис

Аудіотрубка UNIVERSAL Standard умовно складається із двох частин: апаратної частини та переговорної трубки, які з’єднані між собою чотирьох жильним спіральним кабелем. Переговорна трубка має вбудований динамік та мікрофон для організації дуплексного аудіо зв’язку із відвідувачем. Апаратна частина має дещо складнішу будову. У її корпус вбудовано регулятор гучності дзвінка, який працює у двох режимах: звичайний та без звуку. Оскільки даний пристрій є не звичайним телефонним апаратом, а елементом багатоквартирних домофонних систем (далі БДС),  тому він також оснащений кнопкою розблокування електричного замка, яким оснащена ваша БДС. Також у корпус даного пристрою вбудований підоймовий перемикач, який переводить апарат із режиму виклику у режим розмови, та із режиму розмови у режим очікування. Всіма діями аудіотрубки керує друкована плата управління, що вбудована всередині корпусу. Також даний пристрій обладнаний світлодіодною синьою підсвіткою під час виклику. Це дуже зручно, коли у вас увімкнений режим «без звуку», але ви не пропустите виклик, оскільки ви побачите світлову індикацію.

Загальний опис

Аудіотрубка UNIVERSAL Standard є одним з елементів координатних багатоквартирних домофонних систем. Разом із блоком виклику даний пристрій служить для організації двостороннього зв’язку із відвідувачем, а якщо ваша БДС оснащена електричним замком, то за  допомогою даної аудіотрубки ви можете розблоковувати замок дистанційно зі свого помешкання. Даний переговорний пристрій є універсальним у використанні та працює з усіма координатними багатоквартирними домофонами системами, які широко використовуються у багатоповерхівках України та закордоном. Використовується із такими системами, як Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін. Корпус аудіотрубки UNIVERSAL Standard виконаний із високоякісного пластику, та представлений у білому кольорі. Поверхня корпусу даного пристрою є глянцевою.

Порядок виконання монтажу та підключення

Перш за все, визначтесь із місцем монтажу та підведіть необхідні проводи для підключення. Аудіотрубку краще за все ставити у коридорі квартири. Згідно з рисунком нижче, розмітьте та просвердліть 4 отвори. Розкрийте корпус кришки, проведіть проводи для підключення через спеціальний отвір у задній кришці аудіотрубки. Зафіксуйте задню кришку корпусу аудіотрубки. Зробіть необхідну комутацію, керуючись інструкцією до БДС, яку ви  використовуєте. Для підключення передбачено 2 контакти LN+ та LN-. З’єднайте та зафіксуйте між собою елементи корпусу.

Технічні характеристики

 • Тип пристрою: квартирний переговорний пристрій багатоквартирної домофонної системи;
 • Матеріал корпусу: ABS пластик;
 • Поверхня корпусу: глянцева;
 • Колір корпусу: білий;
 • Сфера використання: координатні багатоквартирні домофонні системи;
 • Сумісність: координатні БДС Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін.;
 • Температура експлуатації: -5°C – 50°C;
 • Відносна вологість експлуатації: до 93% при температурі експлуатації 25°C;
 • Габаритні розміри: 190 х 85 х 58 мм;
 • Вага: 190г;
 • Додатково: світлодіодне підсвічування;

Робота із пристроєм

Користування даним пристроєм є дуже простим. При виклику, зніміть слухавку, проведіть розмову із вашим відвідувачем та при необхідності розблокуйте замок, за допомогою кнопки у корпусі пристрою. Для завершення розмови, просто покладіть слухавку. Ми потурбувались про ваш сон та спокій і зробили для вас 2 режими гучності дзвінка: звичайний та «без звуку». Також пристрій обладнаний світлодіодним підсвічуванням під час виклику. Це зручно, коли встановлений режим «без звуку» або для людей із проблемами слуху.    
Загальні
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Standard
Общие
Виробник UNIVERSAL
Матеріал ABS пластик
Функції 2 режими гучності дзвінка

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.