Зчитувач RFID ABLE R 5-UHF

В наявності
0
Код товару: 921
Артикул: 921
3958.50грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Зчитувач RFID ABLE R5-UHF  - це сканер для радіочастотних ідентифікаторів (RFID), типу UHF CLASS 1. Це дозволяє зчитування ідентифікаторів на великій відстані і з більшою швидкістю. Пристрій підтримує ідентифікатори... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Зчитувач RFID ABLE R 5-UHF
Всі характеристики
Опис
Зчитувач RFID ABLE R5-UHF  - це сканер для радіочастотних ідентифікаторів (RFID), типу UHF CLASS 1. Це дозволяє зчитування ідентифікаторів на великій відстані і з більшою швидкістю. Пристрій підтримує ідентифікатори з робочою частотою 865 MHz – 915 MHz, включаючи ідентифікацію, запис, блокування та видалення. Дане рішення допоможе значно покращити та оптимізувати вашу систему керування доступом та обліком. Корпус зчитувача виготовлений із надміцного ABS пластику та є водонепроникний (клас захисту IP 67). Температура експлуатації складає від -40°С до 70°С. Завдяки цим характеристикам ви можете без остраху використовувати зчитувач RFID ABLE R5-UHF в будь-якому середовищі за будь-яких погодних умов.  
Сфери використання зчитувачів RFID ABLE R5-UHF
 • Логістика та складське господарство.
  Управління потоками товарів на складах, управління потоками посилок, багажів, тощо. Для прикладу: У вас в логістичній компанії є декілька навантажувачів та певний об’єм товарів, які потрібно розмістити у відповідні транспортні контейнери для подальшого розвезення чи відправлення суднами. На кожному навантажувачі встановлений зчитувач RFID ABLE R5-UHF і портативний міні комп’ютер. На піддонах встановлені ідентифікатори UHF. При зближенні навантажувача із певним піддоном, на екрані міні ПК відображається інформація про товар, який знаходиться на даному піддоні. А також інформація про подальше транспортування цього піддона. Завдяки цьому оператор навантажувача відтранспортує цей піддон до відповідного контейнера. Це добре там, де товар розміщений хаотично і є велика кількість навантажувачів. Отже, завдяки зчитувачу RFID ABLE R5-UHF і відповідному програмному забезпеченні, ви зекономите багато часу та зможете вести більш детальний контроль за потоком товарів на ваших складських приміщеннях.  
 • Інтелектуальне керування майданчиком для паркувань.
  Контроль в’їзду та виїзду транспортних засобів у приватних майданчиках для паркувань, контроль руху автотранспорту на паркінгах у багатоквартирних житлових будинках, паркінгах підприємств та компаній, підземних паркінгах, муніципальних паркінгах міста. Тепер вам не потрібно користуватись дорогими пультами дистанційного керування, оплачувати заробітну плату людині, яка контролюватиме проїзд чи користуватись послугами дорогих парко матів, через які і так не усі оплачують за паркування свого транспортного засобу. Працює це наступним чином. Біля контрольованого в’їзду чи виїзду стоїть зчитувач ABLE R5-UHF, який, завдяки програмному забезпеченню, управляє відповідним шлагбаумом, автоматичними стовбцями чи іншими автоматизованими перешкодами руху автотранспорту. На автомобілях, на лобовому склі, розміщені ідентифікуючі наліпки, типу UHF. Якщо ідентифікатор занесений у пам’ять системи, то відповідно, система наддасть доступ транспортному засобу для проїзду. Власниками ідентифікаторів можуть бути різні водії. Для приватного паркінгу багатоквартирного житлового будинку власниками ідентифікаторів будуть жильці цього будинку, працівники комунальних підприємств, які обслуговують даний будинок, а також представники ОСББ. Для паркінгу певного підприємства, заводу, товариства, компанії це будуть працівники цієї організації, керівництво або певні уповноважені особи. Для муніципальних паркінгів це будуть особи, які мають певні абонементи, проїзні, адміністрація міста, тощо. Також UHF ідентифікатори важливо надати працівникам рятувальних служб, поліції, водіям карет швидкої допомоги, працівникам газових служб, а також, працівникам комунальних служб для усунення наслідків нещасних випадків, катастроф, надання екстреної медичної допомоги, тощо.
 
 • Контрольовані в’їзди в центральну частину міста, парки, зони відпочинку, пішохідні зони, тощо.
  Також не менш важливим є обмеження руху и вище сказаних зонах. На проїзд мають право мешканці будинків, які знаходяться у цих зонах, працівники закладів харчування та розваг, підприємств та організацій та інші особи, яким можна надати право на в’їзд у ці зони.
   
 • Контроль проїзду по платних дорогах, автострадах.
  Це досить зручно для тих, хто користується цими дорогами. Адже купивши абонемент чи проїзний на певний період або на певну кількість проїздів у вигляді UHF ідентифікатора, не потрібно кожен раз сплачувати за проїзд готівкою або сканувати штрих-коди на відповідних сканерах. Завдяки цьому ви зекономите свій час та гроші, а також зменшиться затори перед пунктами контролю руху.
         
 • Управління виробничими лініями та обліком робочого часу.
  Фіксована ідентифікація. Зчитувач ABLE R5-UHF можна успішно використовувати, як складову системи контролю виконання задач на виробництві. Товари, які сходять із стрічкового конвеєру, проходять сканування зчитувачем і заносяться до бази. Таким чином можна відстежити кількість виготовлених продуктів, а також різновиди та якісь певні особливості товарів. Також зчитувач ABLE R5-UHF можна використовувати, як сканер ідентифікаторів працівників. Ви зможете вести облік робочого часу свої працівників, адже використавши певне програмне забезпечення, ви зможете бачити коли і який працівник прийшов, коли відлучався і коли повернувся і коли покинув межі вашої організації чи заводу. Достатньо поставити зчитувач ABLE R5-UHF і видати кожному працівнику його персональний ідентифікатор особистості UHF, у вигляді пластикової RFID карти. На карті можна також розмістити інформативну інформацію а також фото працівника і використовувати її в якості бейджу.
 
 • Також даний зчитувач можна використовувати в системах контролю та управління доступом у різноманітних клубах, спортивних закладах, басейнах, навчальних закладах, тощо.
Якщо ви власник, директор чи адміністратор якогось спортивного клубу, басейну, тематичного клубу, приватного закритого клубу, тощо, ви можете автоматизовано обмежувати чи надавати доступ його членам. За допомогою UHF ідентифікатора можна зробити абонемент для відвідування, нанісши певний друк на поверхні карти. У пам’ять карти можна записати кількість відвідувань чи певного часового діапазону.      
Технічні характеристики
 • Модель зчитувача: ABLE R5-UHF;
 • Робоча частота: 865 MHz – 915 MHz;
 • Режим роботи: фіксована частота, PHSS або налаштоване програмне забезпечення;
 • Вихідна потужність: регульована вихідна потужність в діапазоні від 0,1 W до 1 W;
 • Антена: вбудована циркулярно поляризована антена;
 • Інтерфейси зв’язку та передачі даних: RS-232, RS-485, Weigand 26/34;
 • Здатність зчитування та запису: можливість запису та зчитування, згідно ISO 18000-6B, EPC ідентифікаторів та налаштованого програмного забезпечення; можливість декодування ISO 18000-6B, EPC;
 • Дистанція зчитування: ? 5 м;
 • Програмована прикладна платформа: дозволяє програмувати інтерфейс з хост-додатку; в даний момент підтримує Visual Basic або додатки VC;
 • Матеріал корпусу: ABS пластик;
 • Клас захисту: IP 67;
 • Середовище використання: приміщення, вулиця;
 • Живлення: DC 12 V;
 • Споживання: ? 1 W;
 • Температура експлуатації: -40°С – 70°С;
 • Габаритні розміри: 220 * 220 * 50 мм;
 • Вага: 1500 г.
 
Комплектація
 • Зчитувач RFID ABLE R5-UHF
 • Кронштейн для кріплення
 • Блок живлення
 • Кабель RS-232
Загальні
Повна назва Зчитувач RFID ABLE R 5-UHF

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.