Ключ з кодом DC 2000A (CYFRAL)

Топ
В наявності
0
Код товару: 2
Артикул: 2
47.40грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Опис Ключ контактний цифровий DC 2000A (Cyfral) в корпусі тримача - це геометричний і функціональний аналог відомих ключів Dallas iButton DS1990A. Touch Memory являє собою незалежну пам'ять, розміщену в металевому корпус... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ з кодом DC 2000A (CYFRAL)
Всі характеристики
Опис
Ключ контактний цифровий DC 2000A (Cyfral) в корпусі тримача - це геометричний і функціональний аналог відомих ключів Dallas iButton DS1990A. Touch Memory являє собою незалежну пам'ять, розміщену в металевому корпусі. Корпус Touch Memory, з вигляду нагадує металеву дискову батарейку, легко кріпиться в пластмасовому тримачі. У мікросхемі ключа розміщується унікальна двійкова кодова комбінація, яка записується в кристал за допомогою лазерної установки під час його виготовлення і не може бути змінена протягом всього терміну служби.
Робота ключа
Напруга живлення ПЗП подається по сигнальній лінії даних із пристрою, що зчитує, що дозволяє зчитувати пам'ять завжди, без використання вбудованої літієвої батарейки. Ключ DC 2000A (Cyfral) працює по власному унікальному запатентованому протоколу, який дозволяє створювати 65000 індивідуальних цифрових кодів, що цілком достатньо для використання в системах домофонізації.
Загальні
Повна назва Ключ з кодом DC 2000A (CYFRAL)

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.