Про нас

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Protection-key працює на ринку обладнання для копіювання домофонних електронних ключів вже 6 років.

У нашому інтернет-магазині www.protection-key.com.ua ми пропонуємо вам найширший асортимент заготовок для виготовлення домофонних ключів. Так само ми пропонуємо вам програматори, дублікатори для виготовлення ключів.

Звернувшись в компанію Protection-key ви обов’язково знайдете і замовите те, що вам потрібно, і найголовніше – залишитеся задоволені. Ви можете замовити товар як оптом, так і в роздріб.

Чим більше купуєш, тим дешевше. Якщо у вас є питання по товару, пишіть або телефонуйте до нас, в будь-який для вас зручний час, відповімо на всі ваші запитання.

Ми працюємо по всій території України.

ДОСТАВКА

Наша компанія Protection-key здійснює доставку по всій території України, поштою і транспортними компаніями:

Кур’єрська служба «Нова пошта» – вітається. Для доставки післяплатою – часткова передоплата. Передоплата необхідна тільки для нових клієнтів. Постійним покупцям відправляємо без передоплати. Передоплата необхідна як гарантія явки клієнта за посилкою і використовується для відшкодування вартості доставки в разі неявки.

Кур’єрська служба «Інтайм». Для доставки післяплатою – часткова передоплата. Передоплата необхідна тільки для нових клієнтів. Постійним покупцям відправляємо без передоплати. Передоплата необхідна як гарантія явки клієнта за посилкою і використовується для відшкодування вартості доставки в разі неявки.
Відправка замовлення здійснюється в той же день або на наступний день, після надходження оплати.